Whatsapp : +90 555 259 22 50

E-ARŞİV İŞLEMLERİNİZİ İYİLEŞTİRMEK VE BASİTLEŞTİRMEK İÇİN

E-Arşiv Çözümleri

433 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Arşiv Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan bir uygulamadır.

e-Arşiv Uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin, öncelikle e-fatura uygulamasına kayıtlı olmaları gerekmektedir. Elektronik Fatura Kayıt Sistemi (EFKS) kapsamında faturalarını elektronik ortamda oluşturma ve muhafaza izni almış olan mükellefler, 1/4/2015 tarihinden geç olmamak üzere Başkanlığın kendilerine yazıyla bildireceği bir tarihe e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadırlar.

İnternet üzerinden mal ve hizmet satışı yapan ve 2014 yılı gelir tablosu brüt satış hasılatı tutarı 5 milyon lira ve üzerinde olan mükellefler, en geç 1/1/2016 tarihine kadar e-Arşiv Uygulamasına geçmek zorundadır.

device-image

Belgeleri Çevrimiçi Verimli Bir Şekilde Kullanmak

Tüm dijital belgelerinizi E-Arşiv ile güvenli bir şekilde göndererek bugün süreçlerinizi kolaylaştırın. Belgelerin ve süreçlerin geri dönüş sürelerini iyileştirmek, hızlandırmak ve herhangi bir olası gecikmeye hızlı ve basit bir çözüm.

Neden E-Arşiv ?

• Daha hızlı tamamlama
• Düşük işlem maliyeti
• Daha iyi kullanıcı deneyimi
• Para için daha iyi değer algısı
• Belge arşivleme otomasyonu
• Daha hızlı istemci katılımı
• Daha ucuz uyumluluk (belgeleri denetlemek daha kolay)
• Daha kolay cari tanıma kontrolleri ve güncellemeleri
• Daha kolay belge alımı

device-image

Kağıtsız Baskı

Kağıtsız bir çalışma ortamı oluşturmak, belge işleme maliyetlerini % 80 azaltır. Hızı ve doğruluğu arttırır.

Netlik

Belge yönetimi ve denetim takibi kolay. Belgeleriniz dijital olarak imzalandıktan sonra, tam bir denetim izi ile uyumluluk sağlayın, ardından bunları E-Arşiv platformunda güvenli bir şekilde endeksleyin ve saklayın. E-Arşiv sürecinin her aşamasında tam şeffaflığa sahip olacaksınız.

Yasallık

Yürürlükteki mevzuata uygun. Elektronik imza işlemleri, Türkiye ve dünyadaki ticari ve kişisel neredeyse tüm belge işlemleri için tanınmış ve yasal olarak bağlayıcı bir yöntemdir.

Taahhüt Yok - Ödeme Bilgisi Yok Ücretsiz Dene Demo Talebi