Whatsapp : +90 555 259 22 50

DOĞRU MESAJLA DOĞRU KİTLEYE ULAŞMAK İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

device-image

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

SEO, “doğal” veya “organik” sonuçlar olarak da bilinen bir web arama motorunun ödenmemiş sonuçlarında bir web sitesinin veya web sayfasının görünürlüğünü etkileme sürecidir. Siteniz bir arama motoru sonuç sayfasında ne kadar yüksekse, web siteniz de o kadar çok ziyaretçi alacaktır. Bu sebeple web sitenizi en iyi arama motorlarına düzgün bir şekilde göndermek önemlidir. Bununla birlikte SEO servis sağlayıcıları, arama motoru optimizasyonu için çok çeşitli paketler ve seçenekler sunmakta olup, devam eden SEO çabaları ve destekleri için daha küçük siteler için bir kerelik ücretlerden, aylık aboneliklere kadar uzanmaktadır.

ARAŞTIRMA

Tam SEO ve başarı için net bir yol haritası sunan veri odaklı strateji ve anlayışlar sağlayan içerik denetimleri de dahil olmak üzere kapsamlı araştırma.

YARATMA

Orjinal, dikkat çekici içerik aracılığıyla hikaye anlatımı ile hedeflerinizi tanıtan en iyi iyileştirilmiş içerik oluşturma.

OPTİMİZASYON

Sitenizin organik arama motoru optimizasyonu yoluyla potansiyellere ulaşması için konumlandırılmış olduğu anlamına gelen SEO hizmetleri içeren eksiksiz bir takım.

device-image

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.