Whatsapp : +90 555 259 22 50

DOĞRU MESAJLA DOĞRU KİTLEYE ULAŞMAK İÇİN DİJİTAL PAZARLAMA

MÜŞTERİLERİNİZ VE POTANSİYEL MÜŞTERİLERİNİZ BAŞARIYI HAK EDİYOR.

Elinizdeki araçları kullanarak elinizden geleni yaptınız, ancak bu araçlar iş için doğru olanlar değil. En iyi ihtimalle, pazarlama kampanyalarına veya altyapı ayarlamaya daha uygun ölçüm sistemlerine bakıyorsunuz. Doğru araçları almanın zamanı gelmedi mi? Site aramanızda kapana kısılmış değerin kilidini açma zamanı değil mi?

device-image

ARAMA MOTORU PAZARLAMACILIĞI (SEM)

Arama motoru pazarlamacılığı (SEM), web sitenize yeni ziyaretçiler kazandırmanın bir numaralı yöntemi olarak görülüyor. Yeni kurulmuş bir şirketiniz var, her zaman rakiplerinizin önünde olmak zorunda kalırsınız ve SEM reklam servisimiz bunu elde etmenize ve niş avantajlarını yakalamanıza yardımcı olacaktır. Sitenizi sorgulayan potansiyel müşterileri doğrudan arama motoru aracılığıyla yönlendirileceği için, arama motorlarında ve dizinlerde düzgün konumladırılmış olması gerekir.

DAHA İYİ ARAMAYA GERÇEKTEN YAKINSINIZ

Sitenizi web’de tanıtalım! Web sitenizi, dünyanın popüler arama motorlarında tanıtımını sağlayalım. Bunu Google gibi tıklama başı ödeme reklamcılık programları vasıtasıyla yapıyoruz. Yalnızca kullanıcılar gerçekten sitenizi ziyaret ettiğinde ödeme yapacağınızdan, tıklama başı ödeme en güvenilir ve mantıklı web tanıtım yöntemi olma konusunda bir üne sahiptir. Web sayfanızı tanıtma ve optimizasyon konusunda ilk süreç SEO stratejisini uygulamaktır. SEO, web sitenizde arama motorlarının ilk doğal ve organik sonuçlarıdır. Eğer bu süreç başarılı ise, web sitenize gelen ziyaretçilerin sayısı artar. Bu da satışların artması anlamına gelir.

device-image

POTANSİYEL

Arama yapan potansiyel müşterileri en olası dijital pazarlama ile gerçek müşteriye dönüştürmek satış döngüsünde kritik öneme sahiptir.

BAŞARI

Mutlu arayıcılar iyi bir potansiyeldir. Ama asıl önemli olan başarılı olmaları. Onları aradıklarına bağlayın. Başarılı olduklarında başarılı olursunuz.

MALİYET

Sadece iyi aramaya ihtiyaç duyan potansiyel müşterileri değil, müşterinizin ürün bulamazsa ve sizi arayacağı içeriği destekliyorsa da başarılı olursunuz.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.