Whatsapp : +90 555 259 22 50

BİZİMLE BÜTÇENİZİ YORMAZSINIZ

TEKNOLOJİ ÜRÜN TEDARİKTE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ BİZİZ

Kurum ve kuruluşların satınalma işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Sektörünüzün dinamiklerini ve değişkenlerini düzenli olarak araştırıyor, müşterilerimizin ihtiyaçları için en doğru ve en kaliteli ürünlerden oluşan portfoyümüzden çözümler sunuyoruz. Doğru ürün, doğru fiyat ile hızlı ve sorunsuz teslimat gerçekleştiriyoruz.

device-image

İhtiyaç Analizi

Şirketinizin karşı karşıya olduğu ihtiyaç ve sorunların kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlamak için mümkün olduğunca fazla bilgi toplamaya çalışırız. Bu ihtiyaçlar anlaşıldıktan sonra, potansiyel çözümleri belirlemek çok daha kolaydır.

Ürün Tedariği

İhtiyaca uygun ürün ve sistemleri optimum seviyede planlayıp ve en kısa sürede tedarik ediyoruz. Bu doğrultu da, müşterimize herhangi bir ürün veya sistem satmaktan ziyade, müşterimizin ihtiyacını karrşılayacak çözümü sunuyoruz.

Kurulum ve Eğitim

Fhome, aşağıda belirtilen tedarik ettiği tüm ürün gruplarında kullanım klavuzu, brooşür ve garanti belgesini Türkçe olarak müşterilerine sunmakta ve talep edilmesi halide kurulum, danışmanlık ve teknik destek hizmeti de vermektedir.

TEDARİK ETTİĞİMİZ BAŞLICA ÜRÜN GRUPLARI

Ağ Ürünleri
Barkod Ürünleri
Baskı Çözümleri
Bilgisayarlar
Bilgisayar Bileşenleri
Bulut Tabanlı Ürünler
Çevre Birimleri
Depolama Ürünleri
Elektronik
Kurumsal Ürünler
Yazıcı Kartuş ve Tonerleri
Yazılım

device-image
Tek tedarikçi, tek fatura, tam zamanında.

TALEP VE SİPARİŞ

PLANLAMA

SEVKİYAT