Whatsapp : +90 555 259 22 50

PAZARLAMA VARLIKLARI KALİTENİN BİR GÖSTERGESİDİR

DAHA İYİ İŞ KALİTESİ

Fhome, pazarlama zorluklarını açık zafere dönüştüren pazarlama varlıkları sunmaktadır. Kapsamlı bir pazarlama danışmanlık paketi ile mevcut pazarlama ve satış bilgileri havuzundan en değerli bilgileri elde edebiliriz. Tasarımcılarımız ve içerik oluşturucularımız; e-book, teknik tanım broşürleri, pazarlama ve işletme tanıtım broşürleri, ürün sayfaları, bilgi formları, PowerPoint sunumları, broşürler, web içeriği, güzel ve anlaşılması kolay pazarlama varlıkları sunmak için birlikte çalışır ve etkileşimli PDF’ler, vaka çalışmaları, blog gönderileri ve flash demoları hazırlarız.

device-image

Açılış Sayfaları ve Postalar

Kampanya hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için birçok platform için çeşitli türlerde duyarlı açılış sayfaları ve postalar oluşturma.

E-Book

Hedef kitlenizin iş sorunlarını çözmenize ve marka güvenirliliğinizi arttırmanıza yardımcı olmak için, farklı cihazlar için çeşitli biçimlerde bilgilendirici e-kitaplar yazma ve tasarlama.

Videolar

Etkili marka bilinci oluşturmak için, müşteri eğitimi ve pazarlama konularında size yardımcı olacak yüksek kaliteli ürün demosu, öğretici animasyon videoları hazırlama

Vaka Çalışması

Potansiyel müşterilerinizin iş ihtiyaçlarını hizmetleriniz veya çözümlerinize eşlemelerine yardımcı olacak zorlukları, çözümleri ve sonuçları vurgulayan grafiklerle müşterilerinizin başarı öykülerini sergileyin.

Whitepapers

Müşterilere, pazarlama içeriği olan akademik bir rapor niteliğindeki teknik bilgi sağlamak için metin ağırlıklı teknik incelemeleri görsel olarak çarpıcı içerik parçalarına dönüştürme.

Veri Sayfaları

Satış elemanlarının olası satışları daha hızlı dönüştürmesine yardımcı olacak hizmet paketleri ve Ürün özelliklerini vurgulamak için grafik veri sayfaları tasarlamak

device-image
Mesajınızı daha etkili bir şekilde iletmenize yardımcı olabilecek basılı ve dijital reklam gereksinimleri

SÜREÇ

Pazar ile ilgili fırsat ve benzeri araştırmalar yapılır. Fhome size araştırma sürecinden hedefleme sürecine kadar pazarlama varlıkları sunar.

GÜVEN

Müşterilere uzun dönemli ve başarılı ilişkiler geliştirme ve korumanın en temel yolu güven inşa etmektir.

KONTROL

Geri bildirim ve raporlar değerlendirilir. Elde edilen kar, potansiyel ve değerlendirilebilen potansiyeller incelenerek pazarlama stratejileri geliştirilir, sürdürülür.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.