Whatsapp : +90 555 259 22 50

YAZILIM İLE İLGİLİ SORUNUNUZA BİZ ÇÖZÜM OLABİLİRİZ

FHOME, BİR SÜRECİN HER ADIMINDA SİZİN ORTAĞINIZDIR

Doğru bilgileri doğru ve hızlı bir şekilde arama kabiliyeti, her işin ayrılmaz bir parçasıdır. İyi bir analitik sistem, işletmelere akıllı karar vermedeyardımcı olur. Zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Derin uzamanlığımızla, müşterilerin bu sonraki arama, keşif ve analiz düzeyine geçmelerine yardımcı oluyoruz.

device-image

GEÇİŞ DESTEĞİ

Birçok şirket şuan da bir CRM ve ERP aracı kullanıyor. Mevcut veri arşivini taşımak için algılanan maliyet ve zorluk, daha uygun maliyetli bir çözüme geçişlerini engelleyen bir konudur. Destek ekibimiz bu konuda yardımcı olabilir. Tüm çalışanlarınızın hızlı bir şekilde mevcut yazılımından DİA Kurumsal Yönetim sitemine geçmesine yardımcı oluyoruz.

KULLANICI DESTEĞİ

Harika bir yazılım çözümüne sahibiz ve BT ortamınızda değer yarattığından emin olabiliriz. Ancak hiçbiri ekibiniz bunu kullanamazsa önemli değildir. Fhome, kullanıcılarınız sistem içerisinde çalıştıkca anında mevcut olan uygulamanın her özelliğine ilişkin kapsamlı eğitim ve gösteriler de sunuyor.

device-image
Eski uygulama önşartlarınız için bize ulaşın.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Beklentileri ürün ve hizmetlerle uyumlu hale getirmek ve müşteri değerlerini anlamak için müşteri verilerini kullanarak dünya standartlarında sonuçlar elde edin ve müşterileri elde tutun.

AZALAN MALİYET

Yoğun emek sarf eden süreçleri dünya çapında erşime sahip güvenilir bir yazılıma dönüştürüp, maliyetleri azaltın; yeni teknoloji ve iş girişimlerinden tasarruf edin.

DEĞER DAĞITIMI

Yerinde online çözümlerimiz, müşterinin uygulamasının yaşam döngüsü boyunca fiyat performans avantajını kolaylaştırır.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.