Whatsapp : +90 555 259 22 50

FIRSATLARI KAPATMANIN DAHA AKILLI BİR YOLUNU KEŞFEDİN.

SATIŞ VE PAZARLAMA SÜREÇLERİNİZİ OTOMATİKLEŞTİREREK DAHA KISA SÜREDE DAHA FAZLA FIRSAT YAKALAYIN!

Satış ve verimliliğinizi daha da zor değil, daha akıllıca çalışarak artırmanıza olanak tanıyan hepsi birarada bir CRM çözümü. Takımınızı, birlikte çalışmak ve etkili bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duydukları verilere erişmek için güçlendirin.

ETKİLİ OLARAK KULLANIM

CRM'inize her yerden, istediğiniz zaman erişin. Yeni proje, görevler atayın, ilerlemeyi takip edin. Yerinde yeni teklifler hazırlayın veya masraf raporları oluşturun.

MÜŞTERİLERİNİZLE İLİŞKİLERİ GELİŞTİRMEYE HAZIR MISINIZ?

Her müşteriyle ilgili herşeyi bilin. Kullanıcılarınızı ve müşterilerinizi uygulamanızda ne yaptıklarını görün.

MÜŞTERİLERİNİZ HAKKINDA DEĞERLİ BİLGİLER TOPLAYIN

Tüm kişileri tek bir yerde toplayın. İhtiyacınız olan müşteri verilerini toplayarak doğru bilgiye ulaşın. Erişilebilir tüm bilgilerle ilgili rehberinizi yönetin.

DAHA AKILLI, KOLAY VE DAHA KISA SÜREDE DAHA FAZLA SATIŞ YAPMAYA HAZIR MISINIZ?

Müşteri ilişkileri karmaşık olabilir. Fhome size satış ve pazarlama süreçlerinizi destekleme araçları ve esneklik sağlar. Potansiyel müşterileri yönetin ve organize edin. Potansiyel müşterileri düzenli takip planları yapmak, potansiyel müşterileri satış süreci boyunca takip etmek ve fırsatları yakalamak için kampanyalar planlayın ve uygulayın.

device-image

Gelişmiş ve Basit Kullanıcı Arayüzü

Kullanımı kolay ve sezgisel arayüzü ile CRM yeni kullanıcıları karıştırmaz ve gelişmiş kullanıcılar için hoş bir kullanıcı deneyimi haline getirir. Satış ekiplerinizin gerçekten kullanacağından emin olun!

Bulut Tabanlı ve Yüksek Güvenli

Yüklemelerde zaman harcamanıza gerek yok. Bu bulut tabanlı, güvenli ve güçlü CRM, herhangi bir zorluk çekmeden istediğiniz herhangi bir yerden, gerçek zamanlı olarak erişmenizi sağlar.

Kapsamlı

Teklif yönetimi, fırsat yönetimi, satış yönetiminden hesap yönetimine kadar, CRM en kapsamlı özellik setini sunar.

Kişiselleştirilebilir

Her organizasyonun bazı özel ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Fhome, satış ekiplerinizin etkinliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkarabilmeniz ve CRM çözümünüzden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Bilgi Paylaşımı

Tüm departmanlar arasında verileri anında paylaşarak herkesin bilgisini korur. Bu; karışıklıkları azaltır, zamandan kazandırır ve olağanüstü bir müşteri hizmeti sunmak için ihtiyaç duyulan verilere her çalışanın kolaylıkla erişmesini sağlar.

Tam Destekli

Her türlü destek sorunuz için bunları sizin için cevaplayan uzmanlarımız var. Tecrübeli destek ekiplerimiz size yardımcı olabilir, teknik ve işletme ile ilgili sorularınıza cevaplar verebilir ve sorgularınızı çözebilir.

device-image
İhtiyacınız olan müşteri verilerini toplayarak doğru bilgiye ulaşın.

BAĞLAMAK

Müşterilerinizle iletişim kurmak, bağlantı kurmanın en etkili yoludur. Fhome size müşteri kitlenizle daha etkili iletişim kurmanız için araçlar sunar.

TUTMAK

Müşterinizi bilinçli bir şekilde tutmak sadakat göstergesidir. Fhome size ilgi çekici ve sadık müşterilerinizi tanımlamanıza yardımcı olan araçlar sunar.

İLGİ GÖRMEK

Müşterinizle zahmetsizce iletişim kurmak, daha iyi bir deneyimi ve değeri yükseltir. Fhome, işletmenizin veya programınızın gelir getirici yönlerini yönetmenizi sağlar.

Taahhüt Yok - Ödeme Bilgisi Yok Ücretsiz Dene Demo Talebi