Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb1

BAŞAKŞEHİR BİLGİSAYAR SERVİSİ

Başakşehir Bilgisayar Servisi; Başakşehir bölgesinde Bilgisayar Teknoloji hizmetlerini tamamen kapsayan geniş bir hizmet ve ürün portföyü sunuyoruz. Fhome Bilişim yerinde ve çevrimiçi bilgisayar onarım hizmetleri sunan ülke çapında bir bilgisayar uzmanları ağıdır. Yerinde ziyaretler ve internet üzerinden onarımlar yoluyla insanların evlerine ve işyerlerine hizmet veren önde gelen bir bilgisayar onarım ve teknik destek şirketiyiz. Size telefon üzerinden bir dizi basit adımda rehberlik ettikten sonra, uzman teknisyenlerimizden biri bilgisayarınıza internet üzerinden bağlanabilecek, farenizi ve klavyenizi sanki bilgisayarınızın başında oturuyormuş gibi kullanabilecektir! Bu seçenek harika çünkü bilgisayarınızı bir tamirhaneye götürmeniz ve günlerce bir yerde bırakmanız gerekmiyor. Uzaktan onarım teknolojimiz, bir teknisyenin bilgisayarınızda yaptığı her şeyi görmenizi sağlar. İzleyemeyecek kadar meşgulseniz gününüze devam edebilirsiniz. Biz bağlandıktan sonra gitmekte özgürsünüz. Yerinde bir ziyareti tercih ediyorsanız, Başakşehir bölgesine bilgisayar servisi sağlamaktayız. Teknisyenimizin hizmet alanlarından birinin içinde olup olmadığınızı öğrenmek için arayın.  Şu anda şunlarda yerinde teknisyenlerimiz var:

1-      Arnavutköy Bilgisayar Servisi

2-          Ataşehir Bilgisayar Servisi

3-          Avcılar Bilgisayar Servisi

4-          Bağcılar Bilgisayar Servisi

5-          Bahçelievler Bilgisayar Servisi

6-          Bakırköy Bilgisayar Servisi

7-          Başakşehir Bilgisayar Servisi

8-          Bayrampaşa Bilgisayar Servisi

9-          Beşiktaş Bilgisayar Servisi

10-      Beykoz Bilgisayar Servisi

11-      Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

12-      Beyoğlu Bilgisayar Servisi

13-      Büyükçekmece Bilgisayar Servisi

14-      Çatalca Bilgisayar Servisi

15-      Çekmeköy Bilgisayar Servisi

16-      Esenler Bilgisayar Servisi

17-      Esenyurt Bilgisayar Servisi

18-      Eyüpsultan Bilgisayar Servisi

19-      Fatih Bilgisayar Servisi

20-      Gaziosmanpaşa Bilgisayar Servisi

20-      Güngören Bilgisayar Servisi

22-      Hadımköy Bilgisayar Servisi

23-      İkitelli Bilgisayar Servisi

24-      Kadıköy Bilgisayar Servisi

25-      Kağıthane Bilgisayar Servisi

26-      Kartal Bilgisayar Servisi

27-      Küçükçekmece Bilgisayar Servisi

27-      Laleli Bilgisayar Servisi

29-      Maltepe Bilgisayar Servisi

30-      Merter Bilgisayar Servisi

31-      Pendik Bilgisayar Servisi

32-      Sancaktepe Bilgisayar Servisi

33-      Sarıyer Bilgisayar Servisi

34-      Silivri Bilgisayar Servisi

35-      Sultanbeyli Bilgisayar Servisi

36-      Sultangazi Bilgisayar Servisi

37-      Şile Bilgisayar Servisi

38-      Şişli Bilgisayar Servisi

39-      Tuzla Bilgisayar Servisi

40-      Ümraniye Bilgisayar Servisi

41-      Zeytinburnu Bilgisayar Servisi

 

 

 

Başakşehir Bilgisayarcı

Başakşehir Bilgisayarcı: Başakşehir bölgesinde Bilgisayar Teknoloji hizmetlerini tamamen kapsayan geniş bir hizmet ve ürün portföyü sunuyoruz. Buradan iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Başakşehir Yerinde Bilgisayar Servisi

Başakşehir Yerinde Bilgisayar Servisi: Başakşehir bölgesinde  ihtiyaçlarınız temel, orta veya ileri olup olmadığı, evde, okulda veya iş yerinde probleminizi hızlı ve etkili bir şekilde ve çok makul oranlarda çözme yeteneğine sahibiz. Fhome Laboratuarlarında onarım için laboratuarlarımıza alınan ürününüz, deneyimli ekibimiz tarafından onarımı sağlanır. Buradan iletişim sağlayabilirsiniz.

Başakşehir Notebook Servisi

Başakşehir Notebook Servisi: Başakşehir bölgesinde arızalanan notebook onarımını servisimizde deneyimli ekibimizce onarımı sağlanır. Buradan iletişim sağlayabilirsiniz.

 

Başakşehir Bilgisayar Onarımı

Başakşehir Bilgisayar Onarımı: Başakşehir bölgesinde; ev, okul veya işyerinde kullandığınız bilgisayarların belli periyotlarda onarımı sağlanır. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Yazılım

Başakşehir Yazılım: Başakşehir bölgesinde ihtiyaç duyulan her sektöre özel yazılım çözümleri sunuyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Webtasarım

Başakşehir Webtasarım: Başakşehir bölgesinde özgün, mobil uyumlu, seo odaklı web geliştirme ve bakımı hizmeti sunuyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Domain, Hosting

Başakşehir Domain, Başakşehir Hosting: Başakşehir bölgesinde ki firmanız için domain ve barındırma için uygun hosting hizmeti sunmaktayız. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Kurumsal e-mail

Başakşehir Kurumsal e-mail: Başakşehir bölgesinde ki firmanız için kurumsal mail hizmeti sunmaktayız.  Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir e-fatura

Başakşehir e-Fatura: Başakşehir bölgesinde, ihtiyaç duyduğunuz e-fatura çözümünü sunmaktayız. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir e-arşiv

Başakşehir e-Arşiv: Başakşehir bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz e-arşiv çözümünü sunmaktayız. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir e-defter

Başakşehir e-Defter: Başakşehir bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz e-defter çözümünü sunmaktayız. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir e-irsaliye

Başakşehir e-irsaliye: Başakşehir bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz e-irsaliye çözümünü sunmaktayız. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir adisyon programı

Başakşehir adisyon programı: Başakşehir bölgesinde ki restoranınız için özel adisyon çözümleri sunmaktayız. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Muhasebe Programı

Başakşehir Muhasebe Programı: Başakşehir bölgesinde, bir şirket muhasebesi tutmanız için, genel muhasebeden ön muhasebeye kadar ihtiyaç duyulan tüm çözümü sunuyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Barkod Sistemleri

Başakşehir Barkod Sistemleri: Başakşehir bölgesinde, bir barkod yönetim sistemi uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm gerekli yazılım, donanım ve barkod etiketlerini sunan profesyonel barkod izleme çözümleri sunuyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Sosyal Medya

Başakşehir Sosyal Medya: Başakşehir bölgesinde tüm sosyal platformlarda kitleyi yaratmanıza ve genişletmenize yardımcı oluruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir e-ticaret

Başakşehir e-ticaret: Başakşehir’de müşterilerinizi mutlu etmeniz için güçlü e-ticaret platformaları sunuyoruz. Detaylı bilgi için tıklayın.

 

Başakşehir Özel Yazılım

Başakşehir Özel Yazılım: Başakşehir’de sektörünüze özel, en güncel teknolojileri kullanarak kaliteli, güvenilir yazılım geliştirme sağlamaya odaklanıyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir SEO

Başakşehir SEO: Arama motoru optimizasyonu ile potansiyellere ulaşmanızı sağlıyoruz. 

 

Başakşehir Kurumsal Bakım Anlaşması

Başakşehir Kurumsal Bakım Anlaşması: Bilgisayarlarınızın aylık bakımlarını bakım anlaşması kapsamında sağlıyoruz.  Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Veri Kurtarma ve Yedekleme

Başakşehir Veri Kurtarma, Başakşehir Veri Yedekleme: Verilerinizi kolayca erişebileceğiniz güvenli yerde tutmanızı sağlıyoruz. 

 

Başakşehir Kartuş

Başakşehir Kartuş: Her marka yazıcı için; orijinal veya muadil kartuş satışı.

 

Başakşehir Toner

Başakşehir Toner: Her marka yazıcı için; orijinal veya muadil toner satışı.


Başakşehir Dia Yazılım

Başakşehir Dia Yazılım: Başakşehir bölgesinde, bir şirket muhasebesi tutmanız için, genel muhasebeden ön muhasebeye kadar ihtiyaç duyulan tüm çözümü sunuyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Başakşehir Eta Yazılım

Başakşehir Eta Yazılım: Başakşehir bölgesinde, bir şirket muhasebesi tutmanız için, genel muhasebeden ön muhasebeye kadar ihtiyaç duyulan tüm çözümü sunuyoruz. Buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Başakşehir Bölgesi Servis Alanları

Altınşehir Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Bahçeşehir1.Kısım Bilgisayar Servisi,

Bahçeşehir2.Kısım Bilgisayar Servisi,

Başak Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Başakşehir Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Güvercintepe Mahallesi Bilgisayar Servisi,

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Kayabaşı Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Şahintepe Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Şamlar Mahallesi Bilgisayar Servisi,

Ziya Gökalp Mahallesi Bilgisayar Servisi.