Whatsapp : +90 555 259 22 50

Fhome Destek

icon image

Telefondan Destek

icon image

Uzak Bağlantı Desteği

icon image

Müşteri Yerinde Destek

icon image

Kurumsal Bakım Anlaşması

Telefonla Destek Hizmeti
Fhome Destek Hattı (0 555 259 22 50). Yaklaşık %70 oranında sorun telefonda çözümlenir. Çözülemeyen sorunlar için telefonda arıza tespiti yapılır. Telefon ile destek sağlanamaması durumunda talebiniz, uzak bağlantı desteği ile sağlanacaktır.

Uzak Bağlantı Destek Hizmeti
Uzak bağlantı desteği için öncelikle uzaktan destek için download bölümünden gerekli yazılımı yüklemeniz gerekmektedir. 0555 259 22 50 numaralı telefonu arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz. %70 oranında sorun çözümlenir. Çözülemeyen sorunlar için arıza tespiti yapılır. Uzak bağlantı ile destek sağlanamaması durumunda talebinize yerinde destek sağlanacaktır.

Yerinde Servis Hizmeti
Yerinde servis hizmeti ile servis personelimiz tarafından adresinizde talebiniz yerine getirilicektir. Sorununuz çözümlenir. Yerinde servis hizmet ile talebiniz karşılanmama durumunda, arızalar Fhome Laboratuvarlarında incelenip onarıldıktan sonra tekrar tarafınıza teslim edilir.

Kurumsal Bakım Anlaşması
Bilgisayar sorunları yaşanıyor, bu bir gerçek. Özel bir BT ekibine sahip olmak, tüm küçük işletmelerin karşılayamayacağı bir lüks olmakla birlikte, büyük işletmeler bile BT desteğini dışa aktarmada büyük maliyet avantajı bulmaktadır. Bilgisayar teknoloji giderlerinizi bakım anlaşması yaparak azaltın. Böylece, teknolojinize dikkat ederken, işe odaklanabilir ve teknoloji yatırımlarınızdan maksimum iş değeri elde edebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF TALEP FORMU

Teknoloji ortağınız olan Fhome Bilişim seçebileceğiniz birden çok destek paketiyle (telefondan destek, uzak bağlantı desteği, bilgisayardan e-posta ve ağ hizmetleri desteği) benzersiz iş gereksinimlerinize en uygun doğru destek seviyesini seçmenizi ve güvenebileceğiniz birçok kaynak sağlar. Buna ek olarak; Dia Yazılım, Eta Yazılım, Nebim Yazılım kullanıcılarına da destek sağlıyor.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.