Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

SİGORTA ACENTELERİ İÇİN KURUMSAL E-POSTA ZORUNLULUĞU

Bilindiği üzere, sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren firmalar için önemli bir düzenleme yapılmış durumda. Sigortacılık sektöründe dijitalleşme ve veri güvenliği, önemli bir dönemece girmiş bulunuyor. “Sigortacılık Verilerinin Genel Veri Tabanına Kayıtlanmasına İlişkin Genelge (2023/24)” kapsamında, sigorta acenteleri için kurumsal mail adresi kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Bu yeni düzenleme ile birlikte, sektörde faaliyet gösteren sigorta şirketlerinin dikkat etmeleri gereken birkaç önemli nokta bulunmaktadır.

post-thumb2

DİA YAZILIM YIL SONU DÖNEM DEVİR İŞLEMİ HİZMETİ

Yeni bir yıl, işletmenizin finansal stratejilerini gözden geçirme ve güçlendirme fırsatı sunar. DİA yazılım kullanıcıları için, bu sürecin sorunsuz ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi kritik önem taşır. İşte tam bu noktada, sunduğumuz DİA yazılım için özel dönem devri hizmetimiz devreye giriyor. Yeni yılda finansal başarıya ulaşmanın ilk adımını atmak ve mali yönetimde sağlam adımlar atmanız için DİA yazılımı yıl sonu dönem devri işlemi hizmetimizden yararlanın.

post-thumb2

ETA YAZILIM YIL SONU DÖNEM DEVİR İŞLEMİ HİZMETİ

Yeni bir yıl, işletmenizin finansal stratejilerini gözden geçirme ve güçlendirme fırsatı sunar. ETA yazılım kullanıcıları için, bu sürecin sorunsuz ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi kritik önem taşır. İşte tam bu noktada, sunduğumuz ETA yazılım için özel dönem devri hizmetimiz devreye giriyor. Yeni yılda finansal başarıya ulaşmanın ilk adımını atmak ve mali yönetimde sağlam adımlar atmanız için ETA yazılım yıl sonu dönem devri işlemi hizmetimizden yararlanın.

post-thumb2

DİJİTAL DÖNÜŞÜM İŞ SÜREÇLERİNİZİ NASIL KOLAYLAŞTIRIR?

Dijital dönüşüm, günümüzün hızla gelişen teknolojisiyle beraber iş dünyasında önemli bir kavram haline gelmiştir. Günümüz iş dünyasında dijital dönüşüm, iş süreçlerini baştan sona yeniden şekillendiriyor ve şirketlerin rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyor. Geleneksel yöntemlerin yerini dijital teknolojilerin almasıyla birlikte, iş süreçlerindeki verimlilik ve kolaylık önemli ölçüde artmıştır. Peki, dijital dönüşüm iş süreçlerinizi nasıl kolaylaştırabilir?

post-thumb2

ÖZELLEŞTİRİLMİŞ YAZILIMIN İŞLETMENİZE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Yazılım çalıştırma adımında, ilk karşılaştığınız şey genellikle genel kullanıma uygun, hazır paket yazılımlardır. Ancak işletmenizin kendine özgü sürecini karşılamak için daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte burada özelleştirilmiş yazılım devreye girer. Yazılımlar, işletmelerin kişisel ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Bu sayede iş genişliğinizi ve hedeflerinizi daha iyi destekleyebilirsiniz. Özelleştirilmiş yazılımla, işletmenizin kararlılığı özel olarak tasarlanır ve genellikle mevcut yazılımların sunamadığı bir dizi avantajı sunar. İşte özelleştirilmiş yazılımın işletmenize sağlayabileceği bazı önemli avantajlar.

post-thumb2

CHATGPT NEDİR? CHATGPT NASIL KULLANILIR?

İnternette ChatGPT hakkında konuşulduğunu duymuş olabilirsiniz. Bazıları, bunun çığır açan bir teknoloji olduğunu söylüyor ve hatta Google ile karşılaştırıyor. Ancak Chat GPT nasıl çalışır, gerçekte nedir ve onu şu anda erişebildiğimiz düzinelerce diğer yapay zekadan farklı kılan nedir? Aklınızda bu sorular varsa, bu içerik size bu teknoloji ve nasıl çalıştığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi aktaracak.

post-thumb2

BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI

Etkili olabilmek için kullandığınız teknolojik çözümlerin şirketin ihtiyaç ve hedeflerine göre uyarlanması gerekir ve maliyet optimizasyonu stratejileri geliştirilmesi gerekir. Şirketinizde bilgi ve iletişim teknolojilerini geliştirmenin ve kullanmanın performans arttırmasında ve maliyet düşüşlerinde etki eden bilgisayar bakım anlaşması ne olduğu hakkında detaylı bilgi edineceksiniz.

post-thumb2

BÜYÜMENİN, BAŞARININ VE MÜKEMMELLİĞİN 10.YILINI KUTLUYORUZ

İş konusunda aşırı duygusal olacak biri değilim ama bu yazıyı küçük bir gurur dalgasıyla yazıyorum. Çünkü bu yıl; Fhome Bilişim 2013’de ilk kez kapılarını açmasının ardından 10 yıl geçti. 10 yıl sonra hala şirketin hizmetlerine devam edeceği konusunda hiçbir fikrim yoktu. 10. yılımızı kutladığımız bu yıl Fhome Bilişim için çok özel bir yıl. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin 10.yılını kutluyoruz.

post-thumb2

İŞLETMELERDE TEKNOLOJİ

Teknolojinin getirdiği hız ve kolaylıklar işletmeler açısından göz ardı edilemeyecek düzeyde önem taşımaktadır. İşte teknoloji korkusunu ortadan kaldırmanın ve onu kendi yararınıza kullanmanın birkaç basit yolu;