Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

3-2-1 VERİ YEDEKLEME KURALINI UYGULAMA

Finansal kayıtlara, müşteri verilerine, sözleşmelere ve daha fazlasına erişemeyeceğinizi hayal edebiliyor musunuz? Veya daha da kötüsü, sisteminizin verilerinin donanım veya yazılım arızası nedeniyle zarar gördüğünü veya bilgisayar korsanları tarafından rehin tutulduğunu öğrenmek? Siz şuan bu makaleyi okurken, milyonlarca KOBİ bilgisayar korsanları tarafından hedef alınıyor! Bir veri yedekleme planı geliştirmek ve uygulamak için her zamankinden daha fazla neden var.

post-thumb2

İşletmelerde Yaşanan Bilgisayar Sorunları İçin Çözümler

Günümüzde çok az şirket, faaliyetlerinin bir parçası olmadan web üzerinde veya bilgi teknoloji araçlarının yardımıyla çalışmadan var olabiliyor. İki çalışandan büyük kobilerden çok uluslu şirkete kadar, internet ve bilgisayar sistemleri günlük yaşamın bir parçasıdır. Bilgi teknolojileri çok yardımcı oldu ve birçok şirketin başarısına yol açtı. Ancak, bir şirketin zaman içinde gelişiminin herhangi bir parçası gibi, zamanla ortaya çıkabilecek belirli zorluklar ve hatta büyük sorunlar vardır.

post-thumb2

ŞİRKETİNİZİN SİBER GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDEN 4 KULLANICI HATASI

Çalışanlarınız en büyük varlığınızdır. Uzmanlıkları ve özverileri şirketinizin başarısındaki en önemli faktörlerdendir. Ancak konu siber güvenlik olduğunda en büyük tehdit içeriden geliyor. Firmalar saldırıya uğradığında, şirket içindeki birinin çoğu durumda zarar vermediği düşüncesindedir. İş arkadaşlarınız her gün onlara masum görünen bir şekilde davranabilir, ancak aslında büyük güvenlik ihlallerine yol açabilir.

post-thumb2

SEO NEDİR?

SEO, "arama motoru optimizasyonu" anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, sitenizin alakalı aramalarda görünürlüğünü artırmak için iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında görünürlüğü ne kadar yüksek olursa, dikkat çekme, potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

post-thumb2

Kurumsal Bakım Anlaşması Şirketlere Nasıl Fayda Sağlar?

Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, şirketlerin hayatta kalmak ve gelişmek için emrindeki her aracı kullanmaktan başka seçeneği yoktur. Çoğu zaman şirket yöneticileri bunlardan birini gözden kaçırır. Günümüzde dahili bir kurumsal ağa sahip olmak ve birkaç web uygulaması kullanmak, şirketinizin genel performansını iyileştirmek için yeterli değildir . Etkili olabilmeleri için kullandığınız teknolojik çözümlerin şirketin ihtiyaç ve hedeflerine uygun hale getirilmesi gerekir.

post-thumb2

Bulut Bilişim Nedir?

Daha önce bu terimi kesin duymuşsunuzdur. “Bulut” kelimesi pandemi ile birlikte trendini gün geçtikçe arttırdı. Yeni verimli bir uygulama ile ilgili veya birisinin aile fotoğraflarını saklamanın bir yolunu aramasını fark etmeksizin artık bunu birçok tartışmada duyabilirsiniz. Evde veya ofiste, bulutun verilerimizi saklama ve erişme şeklimizi değiştirdiği görülüyor. Bulut bilişim, küçük ve orta ölçekli işletmelerde hızla yetişiyor. Ancak “bulut” yalnızca yeni bir moda sözcük mü yoksa şirketinizin genel performansında fark yaratabilecek gerçek bir araç mı? Bu makalede bu sorunun cevabını bulacaksınız.

post-thumb2

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, şirketlerin hayatta kalmak ve gelişmek için emrindeki her aracı kullanmaktan başka seçeneği yoktur. Çoğu zaman şirket yöneticileri bunlardan birini gözden kaçırır: (Teknoloji araçları) Günümüzde dahili bir kurumsal ağa sahip olmak ve birkaç web uygulaması kullanmak, şirketinizin genel performansını iyileştirmek için yeterli değildir.

post-thumb2

Yıl Sonu Dönem Devri (Dönem Devir) Nedir?

Bir muhasebe dönemi, bir takvim yılı veya mali yıl dahil olmak üzere muhasebe işlevlerinin gerçekleştirildiği, toplandığı ve analiz edildiği belirlenmiş bir zaman aralığıdır. Tipik olarak, belirli bir zamanda, şu anda aktif olan muhasebe dönemi vardır. Muhasebe dönemlerine ilişkin bir takvim yılı, bir işletmenin muhasebe kayıtlarını Ocak ayının ilk gününde toplamaya başladığını ve ardından Aralık ayının son gününde veri birikimini durdurduğunu gösterir.