Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

SEO NEDİR?

SEO, "arama motoru optimizasyonu" anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, sitenizin alakalı aramalarda görünürlüğünü artırmak için iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında görünürlüğü ne kadar yüksek olursa, dikkat çekme, potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

post-thumb2

Kurumsal Bakım Anlaşması Şirketlere Nasıl Fayda Sağlar?

Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, şirketlerin hayatta kalmak ve gelişmek için emrindeki her aracı kullanmaktan başka seçeneği yoktur. Çoğu zaman şirket yöneticileri bunlardan birini gözden kaçırır. Günümüzde dahili bir kurumsal ağa sahip olmak ve birkaç web uygulaması kullanmak, şirketinizin genel performansını iyileştirmek için yeterli değildir . Etkili olabilmeleri için kullandığınız teknolojik çözümlerin şirketin ihtiyaç ve hedeflerine uygun hale getirilmesi gerekir.

post-thumb2

Bulut Bilişim Nedir?

Daha önce bu terimi kesin duymuşsunuzdur. “Bulut” kelimesi pandemi ile birlikte trendini gün geçtikçe arttırdı. Yeni verimli bir uygulama ile ilgili veya birisinin aile fotoğraflarını saklamanın bir yolunu aramasını fark etmeksizin artık bunu birçok tartışmada duyabilirsiniz. Evde veya ofiste, bulutun verilerimizi saklama ve erişme şeklimizi değiştirdiği görülüyor. Bulut bilişim, küçük ve orta ölçekli işletmelerde hızla yetişiyor. Ancak “bulut” yalnızca yeni bir moda sözcük mü yoksa şirketinizin genel performansında fark yaratabilecek gerçek bir araç mı? Bu makalede bu sorunun cevabını bulacaksınız.

post-thumb2

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, şirketlerin hayatta kalmak ve gelişmek için emrindeki her aracı kullanmaktan başka seçeneği yoktur. Çoğu zaman şirket yöneticileri bunlardan birini gözden kaçırır: (Teknoloji araçları) Günümüzde dahili bir kurumsal ağa sahip olmak ve birkaç web uygulaması kullanmak, şirketinizin genel performansını iyileştirmek için yeterli değildir.

post-thumb2

Yıl Sonu Dönem Devri (Dönem Devir) Nedir?

Bir muhasebe dönemi, bir takvim yılı veya mali yıl dahil olmak üzere muhasebe işlevlerinin gerçekleştirildiği, toplandığı ve analiz edildiği belirlenmiş bir zaman aralığıdır. Tipik olarak, belirli bir zamanda, şu anda aktif olan muhasebe dönemi vardır. Muhasebe dönemlerine ilişkin bir takvim yılı, bir işletmenin muhasebe kayıtlarını Ocak ayının ilk gününde toplamaya başladığını ve ardından Aralık ayının son gününde veri birikimini durdurduğunu gösterir.

post-thumb2

Uzaktan Çalışırken Siber Güvenlik Risklerine Karşı Önlemler

Uzaktan çalışmak dünyanın her yerinden birçok insan için yeni normal hale geldi! Milyonlarca kişi şimdi evden çalışma stratejilerini izleyerek, işbirliği için Microsoft Teams, Trello, Zoom, Slack, Skype, GoToMeeting, Cisco Webex, Google Hangouts gibi konferans araçlarını kullanarak işlemlerini görüyor. Ancak bunun da çok ciddi bir sonucu var! Siber güvenlik uzmanları bunun bir bilgisayar korsanı için cennet olduğunu söylüyor.

post-thumb2

E-Ticaret Sitem İçin Hangi Renk Seçmeliyim?

Müşterileri satın almaya ikna etmek bir sanattır.
Perakendeciler, tüketicilerin nasıl ve ne için alışveriş yaptığını etkileyen çok sayıda taktik listesine sahiptir. Bunlardan rengin, alıcının kararını büyük ölçüde etkilediği bilinmektedir. Araştırmalara göre renk, bir bireyin satın alma kararının %85’ini oluşturuyor. Şok edici değil mi? Ama bunun arkasında bilim var. Renk psikolojisi!

post-thumb2

Evden çalışırken üretkenlik nasıl arttırılır?

Evlerimiz, patronumuza bir dosya sunmak, hatta herhangi fiziksel imaj olmaksızın bir yönetim kurulu toplantısına katılmak, aileler ve arkadaşlarla yalnız zaman geçirebileceğimiz rahatlık mekanımız olarak hizmet veriyor. Ancak, zaman geçtikçe evden çalışmaya daha fazla ihtiyaç vardır.