Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

Dijital Dönüşüm İş Süreçlerinizi Nasıl Kolaylaştırır?

Dijital dönüşüm, günümüzün hızla gelişen teknolojisiyle beraber iş dünyasında önemli bir kavram haline gelmiştir. Günümüz iş dünyasında dijital dönüşüm, iş süreçlerini baştan sona yeniden şekillendiriyor ve şirketlerin rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyor. Geleneksel yöntemlerin yerini dijital teknolojilerin almasıyla birlikte, iş süreçlerindeki verimlilik ve kolaylık önemli ölçüde artmıştır. Peki, dijital dönüşüm iş süreçlerinizi nasıl kolaylaştırabilir?

post-thumb2

Özelleştirilmiş Yazılımın İşletmenize Sağladığı Avantajlar

Yazılım çalıştırma adımında, ilk karşılaştığınız şey genellikle genel kullanıma uygun, hazır paket yazılımlardır. Ancak işletmenizin kendine özgü sürecini karşılamak için daha fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte burada özelleştirilmiş yazılım devreye girer. Yazılımlar, işletmelerin kişisel ihtiyaçlarına göre şekillendirilir. Bu sayede iş genişliğinizi ve hedeflerinizi daha iyi destekleyebilirsiniz. Özelleştirilmiş yazılımla, işletmenizin kararlılığı özel olarak tasarlanır ve genellikle mevcut yazılımların sunamadığı bir dizi avantajı sunar. İşte özelleştirilmiş yazılımın işletmenize sağlayabileceği bazı önemli avantajlar.

post-thumb2

CHATGPT NEDİR? CHATGPT NASIL KULLANILIR?

İnternette ChatGPT hakkında konuşulduğunu duymuş olabilirsiniz. Bazıları, bunun çığır açan bir teknoloji olduğunu söylüyor ve hatta Google ile karşılaştırıyor. Ancak Chat GPT nasıl çalışır, gerçekte nedir ve onu şu anda erişebildiğimiz düzinelerce diğer yapay zekadan farklı kılan nedir? Aklınızda bu sorular varsa, bu içerik size bu teknoloji ve nasıl çalıştığı hakkında bilmeniz gereken her şeyi aktaracak.

post-thumb2

BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI

Etkili olabilmek için kullandığınız teknolojik çözümlerin şirketin ihtiyaç ve hedeflerine göre uyarlanması gerekir ve maliyet optimizasyonu stratejileri geliştirilmesi gerekir. Şirketinizde bilgi ve iletişim teknolojilerini geliştirmenin ve kullanmanın performans arttırmasında ve maliyet düşüşlerinde etki eden bilgisayar bakım anlaşması ne olduğu hakkında detaylı bilgi edineceksiniz.

post-thumb2

BÜYÜMENİN, BAŞARININ VE MÜKEMMELLİĞİN 10.YILINI KUTLUYORUZ

İş konusunda aşırı duygusal olacak biri değilim ama bu yazıyı küçük bir gurur dalgasıyla yazıyorum. Çünkü bu yıl; Fhome Bilişim 2013’de ilk kez kapılarını açmasının ardından 10 yıl geçti. 10 yıl sonra hala şirketin hizmetlerine devam edeceği konusunda hiçbir fikrim yoktu. 10. yılımızı kutladığımız bu yıl Fhome Bilişim için çok özel bir yıl. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin 10.yılını kutluyoruz.

post-thumb2

İŞLETMELERDE TEKNOLOJİ

Teknolojinin getirdiği hız ve kolaylıklar işletmeler açısından göz ardı edilemeyecek düzeyde önem taşımaktadır. İşte teknoloji korkusunu ortadan kaldırmanın ve onu kendi yararınıza kullanmanın birkaç basit yolu;

post-thumb2

BİLGİSAYAR YAVAŞLAMASINA SEBEP OLAN NEDENLER VE BİLGİSAYAR HIZLANDIRMA

Yavaş çalışan masaüstü bilgisayar ve notebook bilgisayarlar, geçtiğimiz birkaç yıl içinde yeni bir bilgisayar üzerinde çalışmaya başlamadıysanız, düşündüğünüzden daha normaldir ve şu anda gerçekten bir tane kullanıyor olma ihtimaliniz vardır. Ancak yavaşlık sadece normal aktivitenizden de kaynaklanmaktadır : programları çalıştırmak, internette gezinmek ve sabit diskinizi yavaş yavaş doldurmak.

post-thumb2

CRM (MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ)

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), şirketlerin müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteri etkileşimlerini ve verilerini yönetmek ve analiz etmek için kullandıkları uygulamaların, stratejilerin ve teknolojilerin birleşimidir. Amaç, müşteri hizmetleri ilişkilerini geliştirmek ve müşteriyi elde tutmaya yardımcı olmak ve satış büyümesini sağlamaktır. Yani işinizi büyütmek için iş ilişkilerinizi geliştirmek.

post-thumb2

TEKNOLOJİNİZLE GÜVENLİ TATİL

Yaz, seyahat etmenin ve tatilin tadını çıkarma zamanıdır. Ancak bu işin yavaşlayacağı anlamına gelmez. Veya önemli maillerin gelmeyi bırakacağı ya da toplantıları geri çevireceğiniz. Kiralık yazlığınızda ya da otelde bir uzak ofis kurmadan önce, tatilde teknolojinizle güvenli seyahat edebilmek için derlenen bu ipuçlarına göz atın.