Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI

Etkili olabilmek için kullandığınız teknolojik çözümlerin şirketin ihtiyaç ve hedeflerine göre uyarlanması gerekir ve maliyet optimizasyonu stratejileri geliştirilmesi gerekir. Şirketinizde bilgi ve iletişim teknolojilerini geliştirmenin ve kullanmanın performans arttırmasında ve maliyet düşüşlerinde etki eden bilgisayar bakım anlaşması ne olduğu hakkında detaylı bilgi edineceksiniz.

post-thumb2

BÜYÜMENİN, BAŞARININ VE MÜKEMMELLİĞİN 10.YILINI KUTLUYORUZ

İş konusunda aşırı duygusal olacak biri değilim ama bu yazıyı küçük bir gurur dalgasıyla yazıyorum. Çünkü bu yıl; Fhome Bilişim 2013’de ilk kez kapılarını açmasının ardından 10 yıl geçti. 10 yıl sonra hala şirketin hizmetlerine devam edeceği konusunda hiçbir fikrim yoktu. 10. yılımızı kutladığımız bu yıl Fhome Bilişim için çok özel bir yıl. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin 10.yılını kutluyoruz.

post-thumb2

İŞLETMELERDE TEKNOLOJİ

Teknolojinin getirdiği hız ve kolaylıklar işletmeler açısından göz ardı edilemeyecek düzeyde önem taşımaktadır. İşte teknoloji korkusunu ortadan kaldırmanın ve onu kendi yararınıza kullanmanın birkaç basit yolu;

post-thumb2

BİLGİSAYAR YAVAŞLAMASINA SEBEP OLAN NEDENLER VE BİLGİSAYAR HIZLANDIRMA

Yavaş çalışan masaüstü bilgisayar ve notebook bilgisayarlar, geçtiğimiz birkaç yıl içinde yeni bir bilgisayar üzerinde çalışmaya başlamadıysanız, düşündüğünüzden daha normaldir ve şu anda gerçekten bir tane kullanıyor olma ihtimaliniz vardır. Ancak yavaşlık sadece normal aktivitenizden de kaynaklanmaktadır : programları çalıştırmak, internette gezinmek ve sabit diskinizi yavaş yavaş doldurmak.

post-thumb2

CRM (MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ)

Müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), şirketlerin müşteri yaşam döngüsü boyunca müşteri etkileşimlerini ve verilerini yönetmek ve analiz etmek için kullandıkları uygulamaların, stratejilerin ve teknolojilerin birleşimidir. Amaç, müşteri hizmetleri ilişkilerini geliştirmek ve müşteriyi elde tutmaya yardımcı olmak ve satış büyümesini sağlamaktır. Yani işinizi büyütmek için iş ilişkilerinizi geliştirmek.

post-thumb2

TEKNOLOJİNİZLE GÜVENLİ TATİL

Yaz, seyahat etmenin ve tatilin tadını çıkarma zamanıdır. Ancak bu işin yavaşlayacağı anlamına gelmez. Veya önemli maillerin gelmeyi bırakacağı ya da toplantıları geri çevireceğiniz. Kiralık yazlığınızda ya da otelde bir uzak ofis kurmadan önce, tatilde teknolojinizle güvenli seyahat edebilmek için derlenen bu ipuçlarına göz atın.

post-thumb2

BARKOD SİSTEMİ NEDİR? NE İŞE YARAR? NASIL ÇALIŞIR?

Barkod Sistemleri; kuşkusuz tüm üretim, toplama ve paketleme işlemlerinde insan hatasını neredeyse tamamen ortadan kaldırdığı için, en iyi otomatik üretim ve depo çözümlerinden biridir. Süreç otomatik olduğu için bilgi hızlı ve doğru şekilde toplanır. Bu nedenle hemen hemen her alanda barkod sistemleri kullanılmaktadır.

post-thumb2

E ARŞİV FATURA SINIRI

Dijitalleşmenin artması ve kağıt belgelerin azalmasıyla, hem kamu hem de özel kuruluşlarda elektronik belge yönetimi giderek daha fazla kullanılıyor. E-fatura uygulamasına zorunlu olarak geçişte, yıllık ciro limitleri kademeli olarak düşürülmektedir. Keza e-arşiv için de aynı durum söz konusudur. Bu makalede; 2022 yılı zorunlu e fatura ve e arşiv kesme limitleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

post-thumb2

OTOMATİK TANIMA VE VERİ TOPLAMA TEKNOLOJİLERİ (OT/VT TEKNOLOJİLERİ)

Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama (OT/VT), nesneleri otomatik olarak tanımlayan, ilgili verileri toplayan, depolayan ve verileri doğrudan bilgisayar sistemlerine giren bir teknolojidir. Otomatik Tanımlama veya Otomatik Kimlik veya Otomatik Veri Yakalama veya Barkod Sistemleri olarak da bilinir. Çoğu durumda, Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama (OT/VT) sistemleri, insan müdahalesi olmadan çalışır. Eğer insan müdahalesi gerektiriyorsa; bu, barkodlu ve OT/VT donanımlı bir öğeyi tarayan bir donanım yardımıyla olabilir.