Whatsapp : +90 555 259 22 50

E-FATURA İŞLEMLERİNİZİ İYİLEŞTİRMEK VE BASİTLEŞTİRMEK İÇİN

E-Fatura Çözümleri

Türkiye’de 397 sıra no.lu VUK tebliğine ile hayata geçirilen ve 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamada olan e-fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir. E-fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen e-fatura uygulamasında amaç tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem oluşturmaktır.

Teknik açıdan e-Fatura Uygulaması, sistem üzerinde önceden tanımlanmış olan kullanıcıların belirlenen standartlara uygun elektronik belgeleri, gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan mesajlaşma alt yapısını ifade etmektedir.

device-image

Belgeleri Çevrimiçi Verimli Bir Şekilde Kullanmak

Tüm dijital belgelerinizi E-fatura ile güvenli bir şekilde göndererek bugün süreçlerinizi kolaylaştırın. Belgelerin ve süreçlerin geri dönüş sürelerini iyileştirmek, hızlandırmak ve herhangi bir olası gecikmeye hızlı ve basit bir çözüm.

Neden E-Fatura ?

• Daha hızlı tamamlama
• Düşük işlem maliyeti
• Daha iyi kullanıcı deneyimi
• Para için daha iyi değer algısı
• Belge arşivleme otomasyonu
• Daha hızlı istemci katılımı
• Daha ucuz uyumluluk (belgeleri denetlemek daha kolay)
• Daha kolay cari tanıma kontrolleri ve güncellemeleri
• Daha kolay belge alımı

device-image

Kağıtsız Baskı

Kağıtsız bir çalışma ortamı oluşturmak, belge işleme maliyetlerini % 80 azaltır. Hızı ve doğruluğu arttırır.

Netlik

Belge yönetimi ve denetim takibi kolay. Belgeleriniz dijital olarak imzalandıktan sonra, tam bir denetim izi ile uyumluluk sağlayın, ardından bunları E-fatura platformunda güvenli bir şekilde endeksleyin ve saklayın. E-fatura sürecinin her aşamasında tam şeffaflığa sahip olacaksınız.

Yasallık

Yürürlükteki mevzuata uygun. Elektronik imza işlemleri, Türkiye ve dünyadaki ticari ve kişisel neredeyse tüm belge işlemleri için tanınmış ve yasal olarak bağlayıcı bir yöntemdir.

Taahhüt Yok - Ödeme Bilgisi Yok Ücretsiz Dene Demo Talebi