Whatsapp : +90 555 259 22 50

HİZMET SEVİYELERİNİ ARTTIRIN, MALİYETİ VE RİSKİ AZALTIN

device-image

Bulut Teknolojisi

Bulut teknolojisi, hızlı büyümenin anahtarıdır. Bilgisayar teknolojilerinizin fiziksel yönlerinin yönetimi ve bakımı ile birlikte, internet üzerinden bir ücret karşılığında ödeme yapısı üzerinden sağlandığı sistemlerdir. Biz her şirketin farklı olduğunu ve farklı gereksinimlere sahip olacağını biliyoruz. Kendi tercihlerinize bağlı olarak, sisteminizi bulutta veya şirket içerisinde dağıtabiliriz. BT'nizi anında yükseltin ve hoşunuza gitmeyen teknolojiye elveda deyin!

Depolama

Verilerinizi kolayca erişebileceğiniz güvenli bir yerde tutma eylemidir.

Yedekleme

Verilerinizin ek kopyalarını depoda dosyalarınızdan ayrı fiziksel veya bulut konumlarında tutmanın pratiğidir.

Veri Mimamirisi ve Yönetimi

İş süreçlerini desteklemek için verilerin nasıl toplandığını, saklandığını ve işlendiğini tanımlar. İyi tanımlanmış bir mimari, büyük miktarda veriyi verimli bir şekilde yönetmenize ve iş süreçlerini geliştirmenize yardımcı olur.

device-image
Veri entegrasyonu ve veri yönetimi teknolojilerimiz, şirketinizin tüm bilgi varlıklarınıza erişmesine, bütünleşmesine, yönetmesine ve güvenmesine olanak tanır.

GÜVENLİK

Veri güvenliği ve sistem yedeklemeleri konusunda endişelenmenize gerek yok. Sunucularınızda virüsten koruma ve güvenlik duvarı yazılımlarını yönetmeye gerek yok.

MEKAN

Sunucuları kendi tesisinizde tutmaya ve yükseltmeye gerek yok. Verilerinize; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişmenize imkan sağlıyoruz.

ESNEKLİK

Bulut bilişim kurumsal sınıf seviyesinde kullanılabilirlik sunmak için tasarlanmıştır. Yeni hizmetler ekledikçe ve artık ihtiyaç duyulmayan hizmetleri kaldırarak hizmetleri aşağı ve yukarı ölçeklendirmenizi sağlıyoruz.