Whatsapp : +90 555 259 22 50

VERİ BAKIM HİZMETLERİ

Fhome Bilişim Veri Bakımı

• Tüm sistemlerde ortak verilerin entegre çalışmasını sağlar,
• Kurumsal ortamdaki veri kalitesini geliştirir,
• Bilgi yönetimi ortamında veri standartlarıyla karmaşıklığı azaltır,
• Mimaride tüm sistemlerde bilgi akışını takip eder,
• Gelecekteki iş hacmi büyümesi durumunda ölçeklenebilir,
• Bir başlangıç projesinin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha geniş kurumsal ortamlarda da genişletilebilir,
• Veri bakım uygulamaları ve yöntemleri sürekli değişen Bilgi Yönetimi Süreçleri, Organizasyon ve Çalışan becerilerine kolaylıkla uyum sağlayabilir,
• Fhome tarafından sağlanan Veri bakım çözümü, daha iyi karar vermeyi kolaylaştırır ve müşteri memnuniyetini artırır.

device-image

Depolama

Verilerinizi kolayca erişebileceğiniz güvenli bir yerde tutma eylemidir.

Yedekleme

Verilerinizin ek kopyalarını depoda dosyalarınızdan ayrı fiziksel veya bulut konumlarında tutmanın pratiğidir.

Veri Mimamirisi ve Yönetimi

İş süreçlerini desteklemek için verilerin nasıl toplandığını, saklandığını ve işlendiğini tanımlar. İyi tanımlanmış bir mimari, büyük miktarda veriyi verimli bir şekilde yönetmenize ve iş süreçlerini geliştirmenize yardımcı olur.

Fhome Ne Sağlar ?

Fhome, iş operasyonlarındaki verilerin önemini anlıyor ve çeşitli endüstrilerde, iş gereksinimlerini yansıtan veri ve boyutsal modeller oluşturma konusunda kapsamlı deneyimi ile hizmet sağlamaktadır. Kurumsal veri yönetimi çözümlerimiz, kalite, güvenlik ve erişilebilirlik açısından veri güvencesi sağlamak için veri yönetimi hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olur. Müşterilerimiz için tutarlı, doğru ve şeffaf veri içeriği oluşturmaya odaklandık. Veri entegrasyonu ve veri yönetimi teknolojilerimiz, şirketinizin tüm bilgi varlıklarınıza erişmesine, bütünleşmesine, yönetmesine ve güvenmesine olanak tanır. Veri uzmanlarımız, geleneksel işlem işleme sistemleriniz için veri modelleri geliştirecek ve veri depolama için boyutsal modeller geliştirerek iş zekası ve iş raporlama uygulamalarınızdan veri elde etmenize ve bunları kullanılabilir bilgilere dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

device-image
Veri entegrasyonu ve veri yönetimi teknolojilerimiz, şirketinizin tüm bilgi varlıklarınıza erişmesine, bütünleşmesine, yönetmesine ve güvenmesine olanak tanır.

Veri Yönetimi

Kurumsal verilerin, gelirleri artırmak, operasyonel maliyetleri düşürmek ve riski azaltmak için kullanılabilecek güvenilir veri olduğunu ve böylece en yüksek müşteri memnuniyeti seviyesini sağladığından emin oluruz.

Veri Taşıma

Veri geçişi süreçlerini, teknoloji ve hizmetlerin bir kombinasyonuyla düzenleriz ve otomatikleştiririz; verilerin daha kolay taşınmasına, daha az riskle ve daha düşük maliyetle geçmenize yardımcı oluruz.

Analitik İşleme

Sizi şirketinizin “detaylandırması” için yardımcı olan, satışları ve diğer ilgili verileri analiz eden yenilikçi araçlarla tanıştırıyoruz. Ayrıca, işinizle ilgili sorunlara yol açabilecek sorunları ortaya çıkarırken işinizin büyümesine yardımcı olan kalıpları ve eğilimleri tanımlamanıza yardımcı oluruz.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.