Whatsapp : +90 555 259 22 50

GEREKSİNİMLERİNİZE GÖRE TAMAMEN ÖZELLEŞTİRİLMİŞ VE ÖZEL SUNUCULAR

WEB GELİŞTİRMEDEN BARINDIRMAYA VE YÖNETİLEN HİZMETLERE KADAR ANAHTAR TESLİM PROJELER

Altyapı karmaşıklığı ve artan güvenlik tehditleri, sürekli gelişen iş ihtiyaçlarına yanıtları yavaşlatır. İş ihtiyaçlarınızı karşılamak için, gelir getirici faaliyetlere odaklanmak üzere yeni otomasyon, basitlik ve güvenlikten arınmış kaynaklar sunan sunucu yönetim kaynaklarına ihtiyacınız vardır. Web geliştirmeden barındırmaya ve yönetilen hizmetlere kadar her şey için anahtar teslim projeler.

MÜŞTERİ İLE KURACAĞINIZ İLK İRTİBAT NOKTASI

- Pek çok kuruluş için Web sitesi, şimdi iş yapma biçiminin önemli bir parçasıdır. Çoğu durumda, yeni bir müşterinin sizinle birlikte bulacağı ilk irtibat noktası web siteniz olabilir. Web sitenizin işinizi, değerlerinizi ve ürünlerinizi açıkça ve özlü bir şekilde yansıtması önemlidir. Teknik açıdan bakıldığı zaman sunucu yanıt süresi iyi olan hosting de web sitenize ve SEO projenize ciddi katkı sağlayabilir.

device-image

HOSTİNG PAKETİ

Hosting paketimiz, sitenizi çevrimiçi hale getirmek ve tonlarca disk alanı ve neredeyse sınırsız bant genişliği dahil olmak üzere sorunsuz bir şekilde çalışmak için gereken her şeye sahiptir.
Hesabı korumak ve yedeklemek, alan adı, kurumsal e-postalar, veritabanları ve olağan araçlar da dahil olmak üzere tüm kurulumun tam kontrolü sağlanır.

ALAN ADI (DOMAİN)

Alan adı web sitenizin adıdır. Alan adınızın işletmeniz ile ilgili olması büyük bir avantajdır. Kullanıcıların alan adınızı hatırlaması ve arama motorlarının web sitenizi bir aramada bulması kolay olmalıdır. Bir alan adını asla kaybetmemenizi ve her varyasyonun güvenli olmasını sağlamanıza yardımcı olabiliriz. Kayıt ettirdiğimiz alan adlarından bazıları; .com.tr, .com, .net, .biz, .org, .info,...vb

device-image
Yazılımınızı kodluyoruz, teknoloji platformları oluşturuyoruz ve verilerinizi güvende tutuyoruz.

HIZ

Fhome tüm sunucuları yalnızca hızlı SSD’de çalıştırır ve yalnızca en yeni intel işlemci teknoloji işlemcileri sunar.

GÜVENLİ

Veri güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. Donanım Raid sistemler kullanılarak ve verileriniz otomatik olarak yedekliyoruz.

DESTEK

Alanında uzman destek ekibi ile 3 farklı kanaldan destek hizmeti.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.