Whatsapp : +90 555 259 22 50

İŞİNİZ İÇİN PROFESYONEL WEB SİTESİ

BEŞ DAKİKADAN DAHA KISA BİR SÜREDE MÜŞTERİLERİNİZİN ZİHNİNDE YER ALIN.

- Sertifikalı web geliştiricilerimiz , kolayca özelleştirilebilen, sosyal medyaya hazır, güzel ve güvenli olan duyarlı web siteleri, özel web uygulamaları ve diğer dijital varlıkları, harika kullanıcı deneyimleri ve kullanıcı dostu ara yüzler sunar.

MÜŞTERİ İLE KURACAĞINIZ İLK İRTİBAT NOKTASI

- Pek çok kuruluş için Web sitesi, şimdi iş yapma biçiminin önemli bir parçasıdır. Çoğu durumda, yeni bir müşterinin sizinle birlikte bulacağı ilk irtibat noktası web siteniz olabilir. Web sitenizin işinizi, değerlerinizi ve ürünlerinizi açıkça ve özlü bir şekilde yansıtması önemlidir.

İYİ BİR WEB SİTESİNİN EŞİT DERECEDE ÖNEMLİ OLAN İKİ TEMEL UNSURU

İyi bir Web sitesinin eşit derecede önemli olan iki temel unsuru vardır. Öncelikle, iyi ve yenilikçi tasarım, sitenin unutulmaz olmasını sağlar ve izleyiciyi ana sayfanın ötesinde keşfetmeye teşvik eder. İkincisi, bunu destekleyen işlevsellik ve programlama.
Çoğu Web tasarım ve geliştirme şirketi, birinde bu becerilere sahiptir. Nadiren de her ikisi de olabilir. İşte bu noktada Fhome Bilişim farklı. Sunduğumuz şey:
- İster ilk web sitenizi kurmak, isterseniz de mevcut web sitenizi çevrimiçi varlığınız için yeniden tasarıma ihtiyaç duyabilirsiniz. İşinizi ve çevrimiçi hedeflerinizi anlamak için Fhome Bilişim size yardımcı olabilir.

device-image

KOLAY

Kod yazmanıza gerek yok. İçeriğinizi düzenlemek ve bir kod satırına dokunmadan bir web sitesi oluşturmak ve yönetmek çok kolay.

ÖZGÜN

Tüm web ve pazarlama varlıklarınız için özgün, güzel, sezgisel UX / UI tasarımlar oluşturma.

MOBİL UYUMLU

Siteleriniz herhangi bir cihazda mükemmel görünmekle kalmaz, aynı zamanda hareket halindeyken onları yönetmek için uygulamayı da kullanabilirsiniz.

SEO ODAKLI

Web sitenizi arama motoru listelerinin en üstüne taşımak ve yeni müşterilerin sizi bulabilmesini sağlamak için birkaç püf noktamız var.

WEB GELİŞTİRME VE BAKIM

İçeriği yüksek, kullanıcı dostu ve ilginç bir web sitesi oluşturmak sadece web tasarımının veya geliştirme sürecinin sonu değildir. Düzenli bakım ve yükseltme, web sitesi için gerek duyulduğunda yapılır.

UYGUN

1 lisans ile 2 PC üzerinde çalışabilir ve istediğiniz tüm web sitelerini oluşturabilirsiniz. Aylık ücret yok. Yazılım sonsuza kadar sizin.

device-image
Gördüğünüz budur, ancak Fhome web siteleri gözle görülenin ötesinde bir şey.

TASARIM

Tüm web ve pazarlama varlıklarınız için özgün, güzel, sezgisel UX / UI tasarımlar oluşturma.

WEB GELİŞTİRME

Maksimum işletme değerini artırmak için yenilikçi ve duyarlı web varlıkları geliştirmek.

İLGİ GÖRMEK

Müşterinizle zahmetsizce iletişim kurmak, daha iyi bir deneyimi ve değeri yükseltir. Fhome, web sitenizin gelir getirici yönlerini yönetmenizi sağlar

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.