Whatsapp : +90 555 259 22 50

BT GİDERLERİNİZİ YÖNETİLEN HİZMETLERİMİZ İLE AZALTIN

DANIŞMANLIK, KURULUM, DESTEK – FHOME BİR SÜRECİN HER ADIMINDA SİZİN ORTAĞINIZDIR

İhtiyaçlarınızın temel, orta veya ileri olup olmadığı; evde, okulda veya işte; Fhome, probleminizi hızlı ve etkili bir şekilde ve çok makul oranlarda çözme yeteneğine sahiptir. Hizmetlerimiz yerinde (evinizde veya işyerinizde), laboratuvarlarımızda veya uzaktan (telefonla veya sizinle PC veya ağınızda çalışmamızı sağlayan özel bir yazılımla) hizmetlerimiz mevcuttur.
Bilgisayar sorunlarının kafa karıştırıcı ve korkutucu olabildiğini biliyoruz ve kurtarma sürecini olabildiğince basit, bilgilendirilmiş ve kullanışlı hale getirmek için her zaman elimizden geleni yapıyoruz.
BT altyapınızı sizin için çalışmaya devam edecek hizmet anlaşması planlarımız hakkında bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

device-image

İŞ DANIŞMANLIĞI

Bilgisayar sorunları yaşanıyor, bu bir gerçek. Özel bir BT ekibine sahip olmak, tüm küçük işletmelerin karşılayamayacağı bir lüks olmakla birlikte, büyük işletmeler bile BT desteğini dışa aktarmada büyük maliyet avantajı bulmaktadır. Bilgisayar teknoloji giderlerinizi yönetilen hizmetlerimiz ile azaltın. Böylece, teknolojinize dikkat ederken, işe odaklanabilir ve teknoloji yatırımlarınızdan maksimum iş değeri elde edebilirsiniz.
Bilgisayar Teknolojileri Süreci ve Hizmetleri: Bilgisayar teknolojileri danışmanlık hizmetlerimiz, kuruluşların iş büyümesini arttırmak, operasyonel maliyetleri azaltmak ve yeni gelir elde etmek için stratejiler tanımlanmasına, tasarlanmasına ve yürütmesine yardımcı olur.

UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

Bilgisayar teknoloji giderlerinizi yönetilen hizmetlerimiz ile azaltın. Böylece, teknolojinize dikkat ederken, işe odaklanabilirsiniz.
İşletmeler uygulama odaklı ve iş süreçlerinin sorunsuz çalışması için sorunsuz uygulamalara ihtiyaç duyuyorlar. Belirtmeye gerek yok ki, uygulamaların iş stratejilerine uygun hale getirilmesi gerekiyor. Uygulama bakımının, üretkenliği ve iş süreçlerini düzene koymada önemli bir unsur olduğunu analiz ettik. Müşterilerimizin uygulamalarının verimli bakım hizmetleriyle verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için bilgi ve yetkinliğimiz bulunmaktadır.

device-image
EYLEMLERİ KELİMELERE TERCİH EDİYORUZ.

MİNİMUM BAKIM MALİYETİ

Yoğun emek sarf eden süreçleri bize bırakarak maliyeti azaltın; yeni teknoloji ve iş girişimlerinden tasarruf edin.

GELİŞTİRİLMİŞ PERFORMANS

İşletmelerinizin Bilgisayar Teknolojileri ağını en yüksek işletme performansında korumak için pratik bir yaklaşım sunar.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Her iş benzersizdir ve her iş kendi ihtiyaçlarına sahiptir. İşte bu nedenle şirketinizin ihtiyaçlarına göre çözümler hazırlıyoruz.

Karar Vermekte Zorlanıyor musunuz? İşiniz için en uygun uygulamaya birlikte karar verelim.