Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

E FATURA GEÇİŞ ZORUNLULUĞU

"Elektronik fatura" veya "e-fatura" yeni bir kavram olmamakla birlikte, ülkemizde 510646 mükellef e fatura uygulamasını kullanmaktadır. Ancak bu tanıma tam olarak neyin girdiği konusunda hala bazı karışıklıklar vardır. Burada terimle ilgili bazı soruları yanıtlıyor ve yaygın olarak kullanılan diğer fatura türlerine kıyasla e-faturalandırmanın faydalarını inceliyoruz.

post-thumb2

RESTORANINIZ İÇİN UYGUN SİPARİŞ PROGRAMI NASIL KURULUR?

Bugün restoran siparişi için online sipariş ve teslimatında iştah artmaya devam ediyor ve yakın zamanda azalması pek olası değil. Bu pastadan bir dilim isteyen restoran sahipleri, bir online sipariş sistemi kurmalı, yoksa müşterilerini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalabilirler. Bir çevrimiçi sipariş platformu kurmak, restoran işletmeniz için ek bir gelir akışı sağlar ve size zaten zorlu bir pazarda rekabet etme şansı verir. İster kolaylık ve rahatlık, ister mümkün olduğunca fazla kâr elde etmek isteyin, restoranınız için en uygun siparişi benimsemenin bir yolu var. Restoranınız için uygun sipariş sistemi kurarken uygulayabileceğiniz üç yaklaşımımız var.

post-thumb2

SOSYAL MEDYADA NASIL BAŞARILI OLUNUR?

Bugün içinde yaşadığımız hızla değişen, dijital dünyada; özellikle çok daha büyük markalarla rekabet etmek zorunda olduğunuz, yerel bir küçük işletmeyseniz, bir sosyal medya işbirliği ve onay süreci ile pazarlama yönetiminizi tekrar rayına oturtun. Bu makalemizde; işletmenizin gelişmesini destekleyecek, sosyal medya başarısını tanımlamanıza, görselleştirmenize ve sürdürmenize nasıl yardımcı olacağının cevabını bulabilirsiniz.

post-thumb2

3-2-1 VERİ YEDEKLEME KURALINI UYGULAMA

Finansal kayıtlara, müşteri verilerine, sözleşmelere ve daha fazlasına erişemeyeceğinizi hayal edebiliyor musunuz? Veya daha da kötüsü, sisteminizin verilerinin donanım veya yazılım arızası nedeniyle zarar gördüğünü veya bilgisayar korsanları tarafından rehin tutulduğunu öğrenmek? Siz şuan bu makaleyi okurken, milyonlarca KOBİ bilgisayar korsanları tarafından hedef alınıyor! Bir veri yedekleme planı geliştirmek ve uygulamak için her zamankinden daha fazla neden var.

post-thumb2

İşletmelerde Yaşanan Bilgisayar Sorunları İçin Çözümler

Günümüzde çok az şirket, faaliyetlerinin bir parçası olmadan web üzerinde veya bilgi teknoloji araçlarının yardımıyla çalışmadan var olabiliyor. İki çalışandan büyük kobilerden çok uluslu şirkete kadar, internet ve bilgisayar sistemleri günlük yaşamın bir parçasıdır. Bilgi teknolojileri çok yardımcı oldu ve birçok şirketin başarısına yol açtı. Ancak, bir şirketin zaman içinde gelişiminin herhangi bir parçası gibi, zamanla ortaya çıkabilecek belirli zorluklar ve hatta büyük sorunlar vardır.

post-thumb2

ŞİRKETİNİZİN SİBER GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDEN 4 KULLANICI HATASI

Çalışanlarınız en büyük varlığınızdır. Uzmanlıkları ve özverileri şirketinizin başarısındaki en önemli faktörlerdendir. Ancak konu siber güvenlik olduğunda en büyük tehdit içeriden geliyor. Firmalar saldırıya uğradığında, şirket içindeki birinin çoğu durumda zarar vermediği düşüncesindedir. İş arkadaşlarınız her gün onlara masum görünen bir şekilde davranabilir, ancak aslında büyük güvenlik ihlallerine yol açabilir.

post-thumb2

SEO NEDİR?

SEO, "arama motoru optimizasyonu" anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, sitenizin alakalı aramalarda görünürlüğünü artırmak için iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında görünürlüğü ne kadar yüksek olursa, dikkat çekme, potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

post-thumb2

Kurumsal Bakım Anlaşması Şirketlere Nasıl Fayda Sağlar?

Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, şirketlerin hayatta kalmak ve gelişmek için emrindeki her aracı kullanmaktan başka seçeneği yoktur. Çoğu zaman şirket yöneticileri bunlardan birini gözden kaçırır. Günümüzde dahili bir kurumsal ağa sahip olmak ve birkaç web uygulaması kullanmak, şirketinizin genel performansını iyileştirmek için yeterli değildir . Etkili olabilmeleri için kullandığınız teknolojik çözümlerin şirketin ihtiyaç ve hedeflerine uygun hale getirilmesi gerekir.

post-thumb2

Bulut Bilişim Nedir?

Daha önce bu terimi kesin duymuşsunuzdur. “Bulut” kelimesi pandemi ile birlikte trendini gün geçtikçe arttırdı. Yeni verimli bir uygulama ile ilgili veya birisinin aile fotoğraflarını saklamanın bir yolunu aramasını fark etmeksizin artık bunu birçok tartışmada duyabilirsiniz. Evde veya ofiste, bulutun verilerimizi saklama ve erişme şeklimizi değiştirdiği görülüyor. Bulut bilişim, küçük ve orta ölçekli işletmelerde hızla yetişiyor. Ancak “bulut” yalnızca yeni bir moda sözcük mü yoksa şirketinizin genel performansında fark yaratabilecek gerçek bir araç mı? Bu makalede bu sorunun cevabını bulacaksınız.