Whatsapp : +90 555 259 22 50

post-thumb2

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Günümüzün son derece rekabetçi iş ortamında, şirketlerin hayatta kalmak ve gelişmek için emrindeki her aracı kullanmaktan başka seçeneği yoktur. Çoğu zaman şirket yöneticileri bunlardan birini gözden kaçırır: (Teknoloji araçları) Günümüzde dahili bir kurumsal ağa sahip olmak ve birkaç web uygulaması kullanmak, şirketinizin genel performansını iyileştirmek için yeterli değildir.

post-thumb2

Yıl Sonu Dönem Devri (Dönem Devir) Nedir?

Bir muhasebe dönemi, bir takvim yılı veya mali yıl dahil olmak üzere muhasebe işlevlerinin gerçekleştirildiği, toplandığı ve analiz edildiği belirlenmiş bir zaman aralığıdır. Tipik olarak, belirli bir zamanda, şu anda aktif olan muhasebe dönemi vardır. Muhasebe dönemlerine ilişkin bir takvim yılı, bir işletmenin muhasebe kayıtlarını Ocak ayının ilk gününde toplamaya başladığını ve ardından Aralık ayının son gününde veri birikimini durdurduğunu gösterir.

post-thumb2

Uzaktan Çalışırken Siber Güvenlik Risklerine Karşı Önlemler

Uzaktan çalışmak dünyanın her yerinden birçok insan için yeni normal hale geldi! Milyonlarca kişi şimdi evden çalışma stratejilerini izleyerek, işbirliği için Microsoft Teams, Trello, Zoom, Slack, Skype, GoToMeeting, Cisco Webex, Google Hangouts gibi konferans araçlarını kullanarak işlemlerini görüyor. Ancak bunun da çok ciddi bir sonucu var! Siber güvenlik uzmanları bunun bir bilgisayar korsanı için cennet olduğunu söylüyor.

post-thumb2

E-Ticaret Sitem İçin Hangi Renk Seçmeliyim?

Müşterileri satın almaya ikna etmek bir sanattır.
Perakendeciler, tüketicilerin nasıl ve ne için alışveriş yaptığını etkileyen çok sayıda taktik listesine sahiptir. Bunlardan rengin, alıcının kararını büyük ölçüde etkilediği bilinmektedir. Araştırmalara göre renk, bir bireyin satın alma kararının %85’ini oluşturuyor. Şok edici değil mi? Ama bunun arkasında bilim var. Renk psikolojisi!

post-thumb2

Evden çalışırken üretkenlik nasıl arttırılır?

Evlerimiz, patronumuza bir dosya sunmak, hatta herhangi fiziksel imaj olmaksızın bir yönetim kurulu toplantısına katılmak, aileler ve arkadaşlarla yalnız zaman geçirebileceğimiz rahatlık mekanımız olarak hizmet veriyor. Ancak, zaman geçtikçe evden çalışmaya daha fazla ihtiyaç vardır.

post-thumb2

Şu anki tüm müşterilerinize şu anda göndermeniz gereken 10 e-posta

2020'de müşteriyi elde tutmak kolay değil. Son birkaç yılda iş dünyasında çok şey değişse de, bir sabit doğru; e-posta pazarlama işleri. İster ilk satın alımlarını yapan yeni bir müşteriye ulaşıyor olun, ister yıllardır sizinle birlikte olan sadık bir müşteriye bilgi gönderiyor olun; e-posta, müşterileri elinde tuttuğu kanıtlanmış pazarlama stratejisi olmaya devam ediyor. Ama onlara ne göndereceksiniz ?